Canto Da Lapa - Quarto Samba

  • 15 m²

Apartament Canto Da Lapa Rio de Janeiro jest położony 6 km od takich obiektów jak Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, około 10 min piechotą od stacji metro Carioca. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach służbowych, jak i rekreacyjnych.

Obiekt noclegowy oferuje widoki na ogród i obejmuje patio i balkon z klimatyzacją. Ten apartament proponuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obiekt oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, a także jadalnia.

Apartament jest położony w dzielnicy Santa Teresa, niedaleko od stacji kolejowej Estação D Pedro II. Ze względu na dogodną lokalizację apartamentu, Escadaria Selarón znajduje się w 550 metrach. Fundicao Progresso jest w odległości 6 min spacerem. Apartament Canto Da Lapa leży 5 km od lotniska Dumont.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Canto Da Lapa - Quarto Samba Rio de Janeiro
Lapa - Quarto Privativo Com Banheiro - 1 Pessoa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lapa - Quarto Privativo Com Banheiro - 1 Pessoa

41 m od nieruchomości
USD 33 USD 30
za noc
Canto Da Lapa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Canto Da Lapa

9.7
Wyjątkowy 25 opinii
141 m od nieruchomości
USD 128 USD 115
za noc
Guest House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Guest House

207 m od nieruchomości
USD 24 USD 22
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dumont
    2,4 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Estação D Pedro II
    1,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Minibar
    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 21:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament Canto Da Lapa akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Canto Da Lapa nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie Canto Da Lapa jest kuchnia?
      W apartamencie Canto Da Lapa goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dumont
    2,4 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Estação D Pedro II
    1,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Canto Da Lapa - Quarto Samba Rio de Janeiro

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij